Nehty jsou doplňkem, který byste neměla opomíjet. A sezónnost je v tomto ohledu naprosto stěžejní. Však si vybavte třeba vánočně laděné nehty. Proč ale zanedbávat léto? Zaměřte se proto i během teplého období na tematické motivy, barvy a styly. Nevíte jaké? Nebojte, nenecháme vás na holičkách. Víme totiž co bude trendy v létě 2024.

Červená vládne

Nejvýraznější barvou letošního léta bude klasika – červená. Tato barva není žádnou novinkou, je trendy každý rok. Zdá se ale, že aktuálně je oblíbenou barvou všech celebrit a významných osobností, které stanovují nadcházející trendy. Na červenou manikúru vsází například i Hailey Bieber. V létě proto zvolte třeba sytě třešňovou nebo rajčatovou barvu.

Americká manikúra

Francouzskou manikúru zná každá z nás. Ale co americkou? Ta je retro verzí té francouzské, s původem v 90. letech. Je to jemnější s přirozenější verze. Bílé konečky nejsou tak zářivě bílé, využívá se spíše mléčných a béžových odstínů. S touto manikúrou budete elegantní královna každého letního večírku u bazénu.

3D nehty

Ať se vám to líbí, nebo ne, tento rok, a léto není výjimkou, pofrčí 3D nehty. Nejrůznější modelace plasticky vystupující z nehtu do prostoru jsou mimořádně oblíbené. Původem v Japonsku a Severní Koreji, nyní se tento trend rozšiřuje do celého světa. A jelikož je léto, využijte letních motivů pro vytvoření hravého a zábavného vzhledu vašich nehtů. Co takhle motivy šťavnatého ovoce nebo mořského světa?

Sunset vibes ombre

Odehrává-li se něco kouzelného na letním nebi, jsou to západy slunce. Zkuste vytvořit na svých nehtech barevný ombre přechod podobný tomu na večerní obloze. Oranžové, růžové a fialové odstíny vytvoří krásný efekt, který bude ladit s romantickým duchem letních večerů.

Kamínek – jeden

Tento trend je ideální pro milovnice minimalismu. Vaše nehty nebudou přeplácané hromadou blyštivých kamenů. Stačí vám pouze jeden jediný pro vytvoření dokonalého vzhledu. Zvolte jemnou pastelovou, podkladovou barvu (levandulová a meruňková frčí) a na ni aplikujte jeden kamínek či perličku na vámi zvolené místo. Tradičně se dává na střed nehtu nebo blízko k nehtové kůžičce.

Neonky

V neposlední řadě vsaďte na neonky! Tyto barvy jsou hitem každé léto, proto jimi nemůžete nic pokazit. V létě jsou zkrátka výrazné barvy nejenom dovoleny, ale hlavně vítány. Zkuste odvážné odstíny jako neonová oranžová, zelená nebo žlutá. Zmíněné barvy upoutají pozornost, ale také perfektně doplní veselou atmosféru plnou slunce a tepla.

Připravte se na sluneční sezónu s oslnivými nehty, ať vám léto neproklouzne mezi prsty. Inspirujte se také tím, jaká je správná rutina péče o nehty. Nezanedbávejte ty svoje. Krásná manikúra vynikne jen na zdravých nehtech.