Výkřiky módy nepatří jen do světa oblékání. Svou úlohu hrají i v bytovém designu. Příjemné vzory a barvy totiž výrazně ovlivňují naši náladu, a tak je dobré zakomponovat do svého bydlení ty, které s námi opravdu rezonují. Odborníkem na slovo vzatým je firma XPOSE, jež přichází na trh s novinkami, které hýbají světem bytového textilu.

Vítejte ve světě kouzelných dezénů 

Ve oblasti ložního prádla stále ještě kraluje bavlněné povlečení. Při jeho výběru je nejdůležitějším prvkem bezesporu design. Produkty XPOSE určitě nepřehlédnete. Jedinečné vzory a především výrazné barvy vás vtáhnou do světa fantazie dřív, než se nadějete. A to není vše! Použitá bavlna rozhodně není ledajaká, pyšnit se může mimořádnou prodyšností a precizním zpracováním. V celém sortimentu nenajdete jen povlečení v klasických délkách, samozřejmostí jsou i prodloužené verze včetně francouzských rozměrů. 

Když se snoubí krása s praktičností 

Krásné věci jsou super, ale když jim chybí vlastnosti, které mají pro spotřebitele přidanou hodnotu, většinou upadnou v zapomnění. XPOSE přivezla na český trh barevná bambusová prostěradla, která díky svým antibakteriálním vlastnostem zpříjemní život nejen alergikům. Chcete se o nich dozvědět víc? Pak se s vámi rádi podělíme o naše zkušenosti v našem dalším článku "Otestovali jsme bambusová prostěradla